امروز دوشنبه 18 آذر 1398
خبرنامه رنگ و پوشش
اخبار ویژه
شرکت رزیتان - تولیدکننده انواع رزینخانه آبکاردپارتمان رنگ و آبکاری جهاد دانشگاهی صنعتی شریفنیکاب شیمی - تولیدکننده انواع مواد آبکاری و فسفاته
عضویت در خبرنامه (رایگان) :
دانش و روانشناسی رنگ‌ها بازگشت به معرفی کتاب
برهیچ کس پوشیده نیست که رنگ بر روحیه، روان و خلق و خوی آدمی تاثیر می‌گذارد، اما همه نمی‌دانند که این امر چرا و چگونه رخ می‌دهد. رنگ‌های مختلف علائمی خاص را ارسال می‌کنند، برخی از این علائم ساده و برخی پیچیده‌اند. خواه ای ...
مولف : مایمی کوپر
مترجم : امیرحسن مکی
ناشر : آریاگهر
سال نشر :
تلفن سفارش : 66428567
مبلغ : 70000 ریال
تاریخ ثبت : یکشنبه 6 خرداد 1397
بازید : 361

برهیچ کس پوشیده نیست که رنگ بر روحیه، روان و خلق و خوی آدمی تاثیر می‌گذارد، اما همه نمی‌دانند که این امر چرا و چگونه رخ می‌دهد. رنگ‌های مختلف علائمی خاص را ارسال می‌کنند، برخی از این علائم ساده و برخی پیچیده‌اند. خواه این علائم محرک باشند یا آرامش‌بخش، جذاب باشند یا مشمئز کننده، ما ناخودآگاه نسبت به آن‌ها واکنش نشان می‌دهیم.
رنگ قرمز نشان شجاعت است و رنگ بنفش حاکی از وقار رنگ آبی بخردانه و متفکرانه است و رنگ زرد افتخار آفرین، صورتی ظریف و حسای است و قهوه‌ای زمینی و خاکی.
این دانش و مهارت رنگ شناسی است.
سال‌هاست که فروشندگان و بازاریابان خبره‌ی دنیا از این دانش و مهارت بهره می‌گیرند و در این راه از مایمی کوپر، کارشناس و متخصص رنگ‌شناسی، مدد می‌جویند.
اینک کوپر در این کتاب نظریه‌های خود را سخاوتمندانه در اختیار همگان گذاشته تا از آن در کلیه‌ی حوزه‌های زندگی و حرفه‌ی خود استفاده کنند.
کتاب دانش و روانشناسی رنگ‌ها اطلاعات و نکات ارزشمندی را برای بهره‌گیری از نیروی شگفت‌انگیز رنگ‌ها در اختیارتان قرار می‌دهد.

بازگشت به معرفی کتاب
طراحی سایت توسط شرکت نوین مارکتینگ