امروز سه شنبه 29 بهمن 1398
خبرنامه رنگ و پوشش
اخبار ویژه
شرکت رزیتان - تولیدکننده انواع رزینخانه آبکاردپارتمان رنگ و آبکاری جهاد دانشگاهی صنعتی شریفنیکاب شیمی - تولیدکننده انواع مواد آبکاری و فسفاته
عضویت در خبرنامه (رایگان) :
راه اندازی خط آبکاری پلاستیک در کشور با سرمایه گذاری 8 میلیون یورویی بازگشت به اخبار
عضو انجمن صنایع همگن پلاستیک با اشاره به افزایش همکاری‌ها با شرکت‌های اروپایی برای راه‌اندازی خطوط تولیدی و صنعتی، گفت: به دنبال این هستیم تا دانش فنی و تکنولوژی‌های مدرن را وارد کشور کنیم. ژوبین قاسمی (مدیرعامل شرکت شفق دانا) در ...
کد خبر : 1028
تاریخ ثبت : یکشنبه 2 آبان 1395
بازید : 1254

عضو انجمن صنایع همگن پلاستیک با اشاره به افزایش همکاری‌ها با شرکت‌های اروپایی برای راه‌اندازی خطوط تولیدی و صنعتی، گفت: به دنبال این هستیم تا دانش فنی و تکنولوژی‌های مدرن را وارد کشور کنیم.
ژوبین قاسمی (مدیرعامل شرکت شفق دانا) در جمع خبرنگاران با اشاره به افزایش همکاری‌های صنعتی میان ایران و کشورهای اروپایی در بخش‌های مختلف صنایع، گفت: در حال حاضر در بخش‌های مختلف صنعتی، مشغول همکاری با شرکت‌های مهم در سطح جهان هستیم تا دانش فنی و تکنولوژی‌های به روز را وارد کشور کنیم.
عضو انجمن صنایع همگن پلاستیک با اشاره به اینکه توجه به محیط زیست و بومی‌سازی تکنولوژی‌های اروپایی، مورد توجه صنعتگران قرار دارد، اظهار داشت: راه‌اندازی خطوط آبکاری یکی از مواردی است که در کشور به آن نیاز داریم به خصوص اینکه در خدمات‌دهی به صنعت خودرو با خلاء زیادی روبرو بودیم.
وی با اعلام اینکه با استفاده از دانش فنی آلمان، یک خط آبکاری پلاستیک را در کشور راه‌اندازی می‌کنیم، افزود: در حال حاضر مراحل نصب تجهیزات به پایان رسیده و به زودی شاهد شروع فعالیت آن خواهیم بود؛ ضمن آنکه این خط با سرمایه‌گذاری داخلی به ارزش ۸ میلیون یورو و بدون استفاده از تسهیلات بانکی ایجاد شده است.
قاسمی با بیان اینکه چنانچه این خط با حداکثر ظرفیت خود فعالیت کند، ‌برای بیش از ۲۵۰ نفر نفر اشتغال ایجاد خواهدکرد، افزود: برنامه‌ریزی و هدفگذاری ما برای تولید ۱۵ میلیون قطعه در سال است.
وی با اعلام اینکه در جذب نیروی انسانی به طور قطع از نیروهای بومی استفاده خواهد شد و شرایطی را پیش بینی کرده‌ایم که منطقه از منافع این واحد تولیدی بهره‌مند شود، اظهار داشت: در حال حاضر طی مذاکراتی که با کشورهای فرانسه و ترکیه صورت گرفته، قرار است حدود ۳۰ درصد از تولیدات صادر شود.

بازگشت به اخبار
نظرات ثبت شده
مطلبی به ثبت نرسیده است
ارسال نظر برای خبر
نام :  
ایمیل :  
شماره تماس (اختیاری):
متن پیغام :  
تصویر امنیتی بالا :  
طراحی سایت توسط شرکت نوین مارکتینگ