امروز جمعه 31 فروردين 1397
خبرنامه رنگ و پوشش
اخبار ویژه
هجدهمین نمایشگاه رنگ - رزین - پوششهای صنعتی - کامپوزیت و صنعت آبکاریشرکت رزیتان - تولیدکننده انواع رزیندپارتمان رنگ و آبکاری جهاد دانشگاهی صنعتی شریفخانه آبکارنیکاب شیمی - تولیدکننده انواع مواد آبکاری و فسفاته
عضویت در خبرنامه (رایگان) :
دریافت رایگان ویژه نامه نمایشگاه پوشش خاورمیانه 2017 بازگشت به اخبار
بیست و دومین "نمایشگاه بین‌المللی رنگ و پوشش خاورمیانه"، در مرکز تجارت جهانی دبی در کشور امارات متحده عربی از تاریخ 23 الی 25 اسفند ماه 1395 برگزار می‌گردد. محور اصلی این نمایشگاه، انواع مواد شیمیایی و تجهیزات مرتبط با صنعت رنگ و پوش ...
کد خبر : 1088
تاریخ ثبت : یکشنبه 22 اسفند 1395
بازید : 1043

بیست و دومین "نمایشگاه بین‌المللی رنگ و پوشش خاورمیانه"، در مرکز تجارت جهانی دبی در کشور امارات متحده عربی از تاریخ 23 الی 25 اسفند ماه 1395 برگزار می‌گردد. محور اصلی این نمایشگاه، انواع مواد شیمیایی و تجهیزات مرتبط با صنعت رنگ و پوشش می‌باشد.

نشریه پوششهای سطحی همچون دوره های گذشته با چاپ ویژه نامه‌هایی به‌زبان انگلیسی و توزیع رایگان بین کلیه غرفه‌داران، نسبت به معرفی محصولات و توانمندی‌های تولیدکنند‌گان کشور و زمینه‌های صادرات محصولات و همچنین معرفی بازار رنگ و پوشش ایران، اقدام نموده است.

در ویژه نامه این دوره، لیست جامعی از شرکتهای ایرانی مرتبط با صنعت رنگ و پوشش به همراه مشخصات تماس آنها آمده است. همچنین لیست کامل شرکت کنندگان در نمایشگاه پوشش خاورمیانه هم در آن به چاپ رسیده است.

انتشار این ویژه نامه با حمایت شرکتهای زیر محقق گردید که جا دارد از حسن نظر مسئولین آنها، نهایت تشکر و قدردانی را بنماییم:

رزیتان، بانیان امید (برگزارکننده نمایشگاه رنگ و پوشش تهران)، بنیان کالا شیمی، ماهدیس تجارت، ایدیا کالر، عالی فام، رنگ تهران اورانوس، پارس نیکل، نوژان مهر کیمیا.

 

علاقمندان به دریافت رایگان این ویژه نامه به زبان انگلیسی، می توانند آدرس دقیق پستی خود را در پایین صفحه (قسمت متن پیغام)، ثبت نمایند.

 

بازگشت به اخبار
نظرات ثبت شده
مطلبی به ثبت نرسیده است
ارسال نظر برای خبر
نام :  
ایمیل :  
شماره تماس (اختیاری):
متن پیغام :  
تصویر امنیتی بالا :  
طراحی سایت توسط شرکت نوین مارکتینگ