امروز چهارشنبه 28 شهريور 1397
خبرنامه رنگ و پوشش
اخبار ویژه
خانه آبکارنیکاب شیمی - تولیدکننده انواع مواد آبکاری و فسفاتههجدهمین نمایشگاه رنگ - رزین - پوششهای صنعتی - کامپوزیت و صنعت آبکاریدپارتمان رنگ و آبکاری جهاد دانشگاهی صنعتی شریف
عضویت در خبرنامه (رایگان) :
آغاز به‌کار رسمی مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی بازگشت به اخبار
مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی یا ICAN با حضور و مشارکت ۶ شرکت دانش‌بنیان در زمینه فناوری‌نانو در ابتدای شهریورماه ۱۳۹۶ رسماً فعالیت خود را آغاز کرده است.ستاد ویژه توسعه فناوری نانو با هدف توسعه اقتصاد مبتنی‌بر فناوری‌نان ...
کد خبر : 1154
تاریخ ثبت : ﺳﻪشنبه 21 شهریور 1396
بازید : 198

مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی یا ICAN با حضور و مشارکت ۶ شرکت دانش‌بنیان در زمینه فناوری‌نانو در ابتدای شهریورماه ۱۳۹۶ رسماً فعالیت خود را آغاز کرده است.
ستاد ویژه توسعه فناوری نانو با هدف توسعه اقتصاد مبتنی‌بر فناوری‌نانو، مطابق با برنامه ده ساله دوم خود (چشم‌انداز ۱۴۰۴)، اقدام به راه‌اندازی مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی با حضور تجهیزات و ماشین‌آلات نیمه‌صنعتی از شش پلتفرم حوزه فناوری نانو کرده است. این مرکز با تمرکز بر ۶ پلتفرم فناوری آماده ارائه حمایت‌های مادی و معنوی خود به پژوهشگران علاقمند در این حوزه‌ها است.
این مرکز در فضایی بالغ بر ۱۰۰۰ مترمربع و با حضور و مشارکت ۶ شرکت دانش‌بنیان صاحب پلتفرم فناوری برای دست‌یابی به مفاهیم نیمه‌صنعتی و صنعتی فناوری نانو از ایده و نمونه‌های اولیه، راه‌اندازی شده است.
در حال حاضر ICAN خدمات خود را متمرکز بر پلتفرم فناوری‌های زیر کرده است:
🔸نانوپوشش‌های سخت
🔸نانوکامپوزیت پلیمری
🔸نانوکاویتاسیون
🔸نانوالیاف
🔸پلاسمای سرد
🔸نانومواد
این مرکز به دنبال ایجاد مسیرهایی برای فعالیت محققان و دانشگاهیان علاقمند است تا ضمن بهره‌مندی از تجهیزات و ماشین‌آلات مرکز برای انجام یا مشارکت در پروژه‌های کاربردی، از تسهیلات مرکز در قالب حمایت‌های مادی و معنوی برخوردار شوند. این حوزه‌ها به شرح زیر هستند:
🔸 ارائه خدمات ساخت و تولید با تجهیزات آزمایشگاهی و نیمه‌صنعتی
🔸  ایجاد بستر مناسب توسعه فناوری و توسعه کاربرد در قالب پایان‌نامه‌های صنعتی
🔸  ایجاد فرصت مشارکت در طرح‌های  ‌گرفته از تقاضا یا چالش‌های صنعتی.
علاقمندان می توانند جهت کسب اطاعات بیشتر با شماره‌ ۵۶۲۷۷۱۵۲ ارتباط برقرار کنند.

بازگشت به اخبار
نظرات ثبت شده
مطلبی به ثبت نرسیده است
ارسال نظر برای خبر
نام :  
ایمیل :  
شماره تماس (اختیاری):
متن پیغام :  
تصویر امنیتی بالا :  
طراحی سایت توسط شرکت نوین مارکتینگ