امروز چهارشنبه 26 دي 1397
خبرنامه رنگ و پوشش
اخبار ویژه
خانه آبکارنیکاب شیمی - تولیدکننده انواع مواد آبکاری و فسفاته
عضویت در خبرنامه (رایگان) :
استفاده از پوشش پلی یوریا جهت عایق بندی رطوبتی برج میلاد بازگشت به اخبار
در سال 1384 جهت عایق بندی رطوبتی بام لابی، تراسها و سقف پارکینگ برج میلاد پس از بررسی های طولانی کارفرما و مشاورین پروژه، پوشش پلی یوریا را برای این منظور انتخاب نمودند. با توجه به پیچیدگی های سازه و اینکه در حین عملیات اجرایی، سوراخ های متعددی بر رو ...
کد خبر : 1190
تاریخ ثبت : یکشنبه 17 دی 1396
بازید : 230

در سال 1384 جهت عایق بندی رطوبتی بام لابی، تراسها و سقف پارکینگ برج میلاد پس از بررسی های طولانی کارفرما و مشاورین پروژه، پوشش پلی یوریا را برای این منظور انتخاب نمودند. با توجه به پیچیدگی های سازه و اینکه در حین عملیات اجرایی، سوراخ های متعددی بر روی سطح بوجود آمده بود و سطح عایق بندی ترکیبی از بتن، فوم پلی یورتان و ورقهای گالوانیزه بود و از طرف دیگر عمر مفید بالایی برای این عایق مورد انتظار بود، تنها گزینه موجود پوششی پاششی بود که امکان اعمال در زوایا را داشته و چسبندگی مناسب با زیرآیندها را داشته باشد- که پوشش پلی یوریا کلیه این ویژگیها را دارا می باشد.
پیمانکار پروژه، شکرت یادمان سازه از بین تأمین کننده خارجی و داخلی پوشش پلی یوریا، شرکت باژاک را انتخاب نمود.
در طی عملیات، بیش از 8000 متر مربع سطوح مختلف در کمترین زمان پوشش داده شد. با توجه به مصادف شدن اجرای پروژه به فصول سرد سال، خواص ممتاز پوشش پلی یوریا  به پیمانکار کمک نمود که اعمال رنگ در فضای آزاد حتی در ارتفاع 300 متری متوقف نشود.
🔹

بازگشت به اخبار
نظرات ثبت شده
مطلبی به ثبت نرسیده است
ارسال نظر برای خبر
نام :  
ایمیل :  
شماره تماس (اختیاری):
متن پیغام :  
تصویر امنیتی بالا :  
طراحی سایت توسط شرکت نوین مارکتینگ