امروز یکشنبه 22 تير 1399
خبرنامه رنگ و پوشش
اخبار ویژه
عضویت در خبرنامه (رایگان) :
نامه انجمن آبکاری به وزیر صنعت در رابطه با تخصیص ارز به فعالان آبکاری بازگشت به اخبار
در شرایطی که نه تنها اقتصاد و بخصوص صنایع مهم کشور بلکه کلیه امور اقتصادی دست خوش بحران ناشی از تحریمها و تغییر نرخ ارز قرار گرفته اند و کار را برای همه دست اندرکاران و بخصوص فعالان صنایع مشکل کرده است توجه ویژه مقامات مسئول به بعضی از صنایع توانمندس ...
کد خبر : 1298
تاریخ ثبت : شنبه 7 مهر 1397
بازید : 545

در شرایطی که نه تنها اقتصاد و بخصوص صنایع مهم کشور بلکه کلیه امور اقتصادی دست خوش بحران ناشی از تحریمها و تغییر نرخ ارز قرار گرفته اند و کار را برای همه دست اندرکاران و بخصوص فعالان صنایع مشکل کرده است توجه ویژه مقامات مسئول به بعضی از صنایع توانمندساز و با ایجاد ارزش افزوده بالا از جمله صنعت آبکاری که در کلیه صنایع مهم کشور تاثیر بسزایی دارد، می طلبد. متاسفانه هستند بعضی از اعضا و فعالان این صنعت که با دارا بودن پروانه بهره برداری و کارت بازرگانی از آن وزارت و بیش از ۵۰ سال قدمت، ضمن ثبت سفارش پس از ماه ها رفت و آمد، موفق به دریافت ارزی معادل ۴۰ هزار دلار برای ورود مواد اولیه مورد نیاز خود نشده اند. در حالی که در همین شرایط، میلیاردها دلار برای ثبت سفارش بسیاری از کالاهای غیرضروری به اشخاص تازه کار اختصاص و پرداخت شده است.
جا دارد مقام محترم وزارت دستور فرمایند مسئولان در این شرایط به درخواست اعضای این انجمن که در صورت توقف کامل فعالیت آنها، صنایع مهم دیگر مملکت هم دچار مشکل خواهند شد توجه لازم را مبذول فرمایند.
⚙️
 @IranCoatingMarket

بازگشت به اخبار
نظرات ثبت شده
مطلبی به ثبت نرسیده است
ارسال نظر برای خبر
نام :  
ایمیل :  
شماره تماس (اختیاری):
متن پیغام :  
تصویر امنیتی بالا :  
طراحی سایت توسط شرکت نوین مارکتینگ