امروز چهارشنبه 28 شهريور 1397
خبرنامه رنگ و پوشش
اخبار ویژه
هجدهمین نمایشگاه رنگ - رزین - پوششهای صنعتی - کامپوزیت و صنعت آبکاریخانه آبکاردپارتمان رنگ و آبکاری جهاد دانشگاهی صنعتی شریفنیکاب شیمی - تولیدکننده انواع مواد آبکاری و فسفاته
عضویت در خبرنامه (رایگان) :
گزارش سمینار هم اندیشی نمایندگان شرکت شیمیایی قوام کار بازگشت به اخبار
اولين سمينار هم انديشي شرکت شيميايي قوام کار در تاريخ 7 مردادماه در سالن هگمتانه هتل المپيک با حضور گسترده نمايندگان اين شرکت و مدعوين برگزار گرديد.   در اين همايش مسئولين شرکت قوام کار در رابطه با اقدامات انجام شده در خصوص طرح و توسعه و همچ ...
کد خبر : 1138
تاریخ ثبت : ﺳﻪشنبه 21 شهریور 1396
بازید : 370

اولين سمينار هم انديشي شرکت شيميايي قوام کار در تاريخ 7 مردادماه در سالن هگمتانه هتل المپيک با حضور گسترده نمايندگان اين شرکت و مدعوين برگزار گرديد.

 

در اين همايش مسئولين شرکت قوام کار در رابطه با اقدامات انجام شده در خصوص طرح و توسعه و همچنين سياستهاي فروش شرکت توضيحات کاملي را ارائه نمودند.

 

نخست مهندس مهدي زاده مديرعامل قوام کار تاريخچه اي از فعاليت چهل ساله شرکت را تشريح کردند. ايشان ضمن اشاره به فعاليتهاي توليدي شرکت، سابقه 30 ساله قوام کار در صادرات به بيش از بيست کشور را يادآور شدند. اين شرکت همچنين به عنوان اولين پخش رنگ و چسب به صورت مويرگي در کشور فعاليت نموده است.

 

در ادامه مهندس چناراني (مدير بخش تحقيق و توسعه شرکت قوام کار) به معرفي اقدامات انجام شده در خصوص طرح و توسعه شرکت پرداختند. ايشان بيان کردند که استراتژي شرکت در گذشته، توسعه محصولات به منظور اهداف صادراتي بوده است که با توجه به موفقيتهاي کسب شده در اين حوزه، حال به دنبال کسب سهم خود از بازار داخلي با اجراي طرحهاي توسعه اي جديد هستيم. بدين منظور نمايندگان شرکت هم به عنوان شرکاي تجاري آن بايد مورد توجه قرار گيرند که برگزاري اين همايش و دوره هاي آموزشي آينده، در اين راستا مي باشد. مهندس چناراني با اشاره به اهميت محصولات شيمي ساختمان و تنوع آنها به برخي از توليدات و محصولات آتي شرکت در اين رابطه پرداختند:

 

انواع رنگ و رزين پايه آب و حلالي، چسبهاي کاشي پودري و خميري، محصولات آب بندي پايه سيماني و آکريلاتي، افزودني هاي بتن پايه پلي کربوکسيلاتي، چسب بتن و پرايمرهاي آکريلاتي، مواد ترميمي و تعميراتي، رنگها و چسبهاي پايه پلي وينيل الکل، محصولات بر پايه: اپوکسي، پلي يورتان، پلي استر، وينيل استر، پلي وينيل استات، متيل متاکريلات و ...

 

سپس مهندس نوري (مديريت فروش شرکت قوام کار) ضمن اعلام سياستهاي فروش شرکت در سال جاري به نکات عملياتي مهمي در اين زمينه براي اطلاع نمايندگان شرکت در اقصي نقاط کشور پرداختند. در ادامه دکتر کيا در رابطه با اصول و تکنيکهاي فروش حرفه اي و مهندس يزدي راجع به رنگهاي آب پايه و صنعت سبز مطالب ارزشمندي را به صورت کارگاه آموزشي ارايه نمودند. سپس دکتر زهتابچيان در سخناني به تشريح موج چهارم انقلاب صنعتي و نقش آن بر صنايع کوچک و متوسط و کسب و کار پرداختند. نشريه پوششهاي سطحي ضمن قدرداني از برگزارکنندگان و آرزوي موفقيت براي شرکت قوام کار اميدوار است اين نوع همايشهاي تجاري، تداوم يافته و شاهد برگزاري دومين گردهمايي قوام کار در آينده نزديک باشيم.

 

بازگشت به اخبار
نظرات ثبت شده
مطلبی به ثبت نرسیده است
ارسال نظر برای خبر
نام :  
ایمیل :  
شماره تماس (اختیاری):
متن پیغام :  
تصویر امنیتی بالا :  
طراحی سایت توسط شرکت نوین مارکتینگ