امروز چهارشنبه 25 تير 1399
خبرنامه رنگ و پوشش
اخبار ویژه
عضویت در خبرنامه (رایگان) :
گزارشی از فعالیت فروشگاه اینترنتی انواع مواد شیمیایی و مواد اولیه آبکاری بازگشت به اخبار
اولین فروشگاه اینترنتی عرضه انواع مواد شیمیایی و مواد اولیه آبکاری جهت مصارف آزمایشگاهی، تحقیقاتی و پژوهشی توسط صنایع آبکاری نگین به مدیرت مهندس محمدرضا پردازی مقدم از ابتدای امسال و پس از طی دوره آزمایشی در سال گذشته، رسما فعالیت خود را از ابتدای سا ...
کد خبر : 1290
تاریخ ثبت : دوشنبه 19 شهریور 1397
بازید : 1249

اولین فروشگاه اینترنتی عرضه انواع مواد شیمیایی و مواد اولیه آبکاری جهت مصارف آزمایشگاهی، تحقیقاتی و پژوهشی توسط صنایع آبکاری نگین به مدیرت مهندس محمدرضا پردازی مقدم از ابتدای امسال و پس از طی دوره آزمایشی در سال گذشته، رسما فعالیت خود را از ابتدای سال آغاز نمود.
با توجه به نیاز پروژهای مختلف دانشگاهی و همچنین بخش‌های تحقیقاتی صنایع به مواد شیمیایی در حجم‌های کم، صنایع آبکاری نگین امکان سفارش انواع مواد شیمیایی را در بسته‌بندی‌های 1 لیتری فراهم نموده است.
سفارش آنلاین طیف وسیعی از مواد اولیه آبکاری و دیگر مواد شیمیایی در انواع بسته بندی‌ها به صورت ارسال رایگان از این فروشگاه اینترنتی امکان پذیر است.
با توجه به تعداد بالای مواد عرضه شده، مرتب سازی آنها بر اساس فهرست الفبایی، هزینه، محبوبیت و ... صورت گرفته تا کاربر بتواند به آسانی مواد مورد نظر را انتخاب نماید.
بر روی برچسب هر محصول نام فارسی و لاتین، فرمول شیمیایی، درجه خلوص، کد محصول و غیره مشخص گردیده است.
همچنین در زمان سفارش و در بخش توضیحات، اطلاعات کاملی در رابطه با محصول، خطرات و اطلاعات ایمنی مواد  آمده است.
در این فروشگاه اینترنتی امکان سفارش انواع تجهیزات آبکاری، خطوط آبکاری، سیستم‌های تصفیه پساب، وان آبکاری، هواکش و دمنده، اسکرابر و تصفیه هوا و غیره نیز به صورت آنلاین فراهم گردیده است.
افتتاح این فروشگاه اینترنتی پاسخی است به نیاز صنعت و دانشگاه برای دستیابی به انواع مواد شیمیایی آبکاری در اشل کوچک که با آغاز فعالیت، مورد استقبال بی نظیر علاقمندان قرار گرفته است.
🔹
www.neginplating.com
🔹
@IranCoat

بازگشت به اخبار
نظرات ثبت شده
مطلبی به ثبت نرسیده است
ارسال نظر برای خبر
نام :  
ایمیل :  
شماره تماس (اختیاری):
متن پیغام :  
تصویر امنیتی بالا :  
طراحی سایت توسط شرکت نوین مارکتینگ